szybki kontakt:

Kom. 739907264

Kancelaria Biegłych Rewidentów Księga spółka z o.o.

usługi księgowe w Katowicach
Świadczymy usługi audytu i usługi księgowe od 1995 roku.

Początki naszej działalności sięgają 1995 roku. Od początku istnienia świadczymy usługi audytu i usługi księgowe. Poprzez zmiany w ustawie o rachunkowości, a także ustawy o biegłych rewidentach i ich samorządzie, nastąpiła ponowna rejestracja podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych. Wtedy Biuro Rachunkowe Księga zostało przekształcone na Kancelarię Porad Finansowo-Księgowych i Podatkowych Księga. Mocą uchwały Krajowej Rady Biegłych Rewidentów 124/61/95 z dnia 26.09.1995 roku, uzyskaliśmy wpis na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych. 


Zapotrzebowanie na rynku usług księgowych oraz chęć ciągłego doskonalenia doprowadziły do konsolidacji zawodowej. W wyniku tych zmian powstała w 2003 roku Kancelaria Biegłych Rewidentów Księga Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która została założona przez troje biegłych rewidentów. Wpis na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych KBR Księga Spółka z o.o. uzyskaliśmy w dniu 06.07.2004 roku mocą uchwały nr 181/14/2004 Krajowej Rady Biegłych Rewidentów. Oprócz usług księgowych, zajmujemy się także badaniem sprawozdań i audytem finansowym. Nasza kancelaria znajduje się w Katowicach. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Nasz zespół:

 • Leszek Rogaczewski biegły rewident nr rej. 13020
 • Jadwiga Wójcik biegły rewident nr rej. 7216
 • Elżbieta Gwioździk biegły rewident nr rej. 9453
 • Leokadia Janczewska biegły rewident nr rej. 9454
 • Marzena Imiołczyk biegły rewident nr rej. 12987
 • Pozostałe usługi

  Aby zapewnić Państwa firmie prawidłowe funkcjonowanie na rynku chcemy zaoferować poza prowadzeniem ksiąg inne usługi...

  więcej »

  Klienci

  Opis działalności Kancelarii na rynku...

  więcej »

  Kontakt

  Kancelaria Biegłych Rewidentów Księga Spółka z o.o.

  Zapraszamy wszystkich Państwa do współpracy i siedziby naszego biura w Katowicach. W razie wszelkich pytań czy wątpliwości, dotyczących usług księgowych, audytu czy doradztwa, prosimy skontaktować się z nami, a uzyskacie Państwo pełne informacje na temat naszej oferty.

  Al. Roździeńskiego 188C, 40-203 Katowice
  tel. (32) 782 91 47, (32) 782 91 48
  Fax: (32) 782 91 46 
  e-mail: biuro@kbr-ksiega.pl
  www.kbr-ksiega.pl

  Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

  Rozumiem

  fake rolex watch www.vacationwatches.com fake rolex watch fake rolex watches //www.constructionwatches.com/ //www.mapwatches.com/ fake rolex genomewatches.com replica watch //www.drugstorewatches.com/ replica rolex watches //www.petswatches.com/ //www.biotechwatches.com/ replica rolex fake watch rolex replica replica watches pussywatches.com replica watches fake rolex